O nas

Karolina Żelazowska – Filolog, lektor języka angielskiego przeszło 7 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy w szkołach językowych w Polsce jak i zagranicą. Między innymi uczyła angielskie dzieci języka polskiego w Polish Supplementary School w Leicester. Pracowała również jako nursery teacher w prywatnym żłobku-przedszkolu ‘Little Cup Cakes Day Nursery’ w Anglii. Uwielbia rękodzieło. Każdy kurs obecny w ofercie to jej pomysł. To właśnie z miłości do pięknych rzeczy powstał jej autorski projekt ONE ROOM FLAT. Uwielbia czytać, dlatego też z troski o dziecięcą wyobraźnię opracowała własny pomysł na napisanie książki przez dzieci.


Katarzyna Kłonica – Studiuje pedagogikę z językiem rosyjskim oraz organizację reklamy. Posiada szerokie zainteresowania. Pasjonuje się historią, co umożliwia jej prowadzenie kursu o starożytnych cywilizacjach.. Kocha muzykę. Od 11 lat gra na keybordzie, gitarze klasycznej i saksofonie, a także śpiewa, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia, również na konkursach międzynarodowych.  Jest osobą kreatywną i nigdy się nie nudzi. W czasie studiów brała czynny udział w wolontariacie w Akademii Przyszłości i odbyła szereg praktyk, poszerzających jej umiejętności.


Agata Cichocka - Filolog, lektor języka niemieckiego. Od sześciu lat uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Uważa, że ważne jest połączenie wiedzy z zakresu przedmiotu nauczania oraz odpowiedniego podejścia pedagogicznego. Każde dziecko jest inne, niezbędna jest więc umiejętność stosowania różnych taktyk kształcących by w jak najlepszy sposób dotrzeć do ucznia. Prywatnie młoda mama 2-letniej Gabrysi.