Przedpołudniowe zajęcia dla najmłodszych

Twój maluch nie chodzi do żłobka ani przedszkola?
Przedpołudnia bywają spędzane przed telewizorem?
Zapraszamy dzieci w wieku 1,5 – 5 lat na ciekawe zajęcia.
Spędź miło czas ze swoim skarbem.Naszą pasją jest kształtowanie dziecięcych ciekawości i funkcji poznawczej, które umożliwią zharmonizowany i wszechstronny rozwój malucha.

Każdy tydzień będzie poświęcony pewnej tajemnicy, którą razem odkryjemy. Zaczniemy od tajemnicy wody, Twój skarb dowie się wszystkiego o wodzie. Ciekawe ćwiczenia rozwijające inteligencję, w trakcie 25 minut z językiem angielskim. Czas na zabawę i na koniec chwila spokoju przy muzyce relaksacyjnej.

Nasza sala w której odbywają się zajęcia podzielona jest na dwie strefy. Jest część dziecięca, która wygląda jak pokoik malucha, gdzie dzieci będą mogły się bawić i czuć bezpiecznie. Druga część sali to kawiarenka dla rodziców. Opiekunowie mogą napić się herbaty bądź kawy, porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z innymi osobami. Mają oko na dziecko i pełną kontrolę nad pracą nauczyciela.

Świetna alternatywa dla żłobka i przedszkola. Dzieci, które nie chodzą do żadnej placówki będą mogły poznać przedsmak takiego miejsca, pobawić się z innymi dziećmi i nauczyć czegoś ciekawego..