Piknik ekologiczno-rodzinny!

W miniony piątek na osiedlu Ogrody odbył się piknik ekologiczno-rodzinny zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 19. Było nam niezmiernie miło gościć na tym ważnym dla dzieci wydarzeniu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 
Oto nasze stanowisko było kolorowe i pełne pomysłów. Zorganizowaliśmy trzy konkursy. 

Jesień już za oknami, niebawem przybędzie zima, więc czas pomyśleć o ptaszkach, które zostają na tę mroźną porę roku w naszym kraju. Pierwszy konkurs to bardzo prosty pomysł na karmnik dla ptaków. Wystarczy rolka papieru, masło i ziarenka. Chcieliśmy pokazać jak łatwo i w ekologiczny sposób zrobić coś na innych. Oto nasze karmniki które zawisły na przedszkolnym drzewku.
Kolejne dwa konkursy były ściśle powiązane z naszym kursem rękodzieła „Mydło-Powidło”. Chcieliśmy pokazać jak łatwo udekorować przedmioty, które na pewno każdy z nas ma w domu. Klamerki do prania mogą zamienić się na ciekawe klipsy, które pomogą mamom w kuchni. Jak widać prace ręczno-dekoracyjne nie są tylko dla dziewczynek, bo tą konkurencję wygrał uroczy chłopiec.

Kolejny konkurs to prosty pomysł na zakładki do książek. Wystarczy duży biurowy spinacz i nasza wyobraźnia. Każdy próbował wymyślić swoją wyjątkową zakładkę. Oto efekty naszej pracy.


Ten konkurs wygrała Wiktoria, jako nagrodę dostała bilet na naszą imprezę Halloween-ową już 25 października. Każdy uczestnik dostał również kupon rabatowy na pierwszy miesiąc zajęć w naszym Friends Studio.Dziękujemy za miłą zabawę! I oby więcej takich wspaniałych pikników dla dzieci i rodziców.


Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku, gdzie znajduje się jeszcze więcej zdjęć :)