Kurs rękodzieła "Mydło - Powidło"

DIY - DO IT YOURSELF! Czyli zrób to sam:) Rewelacyjny kurs rękodzieła dla każdego. Oto kilka zdjęć rzeczy, które będziemy wykonywać podczas tego kursu. 


Będziemy wypalać w drewnie. Ozdabiać przedmioty, które na co dzień wyrzucamy do kosza. Poznamy tajemnice szydełka. Upiększymy buty i ubrania. Tymi wspaniałymi przedmiotami udekorujesz swój pokój :) Będziemy się świetnie bawić!

Twórczość plastyczna:
* rozwija wyobraźnię
* rozwija zdolności manualne
* uczy cierpliwości, wytrwałości i oryginalności
* poszerza wrażliwość estetyczną


Zajęcia plastyczne uczą przeżywania piękna. 

Spełniają także inne funkcje:

Funkcja ekspresyjna - DIY to dla dziecka świetny sposób wyrazu siebie. To, co dziecko robi w zakresie plastyki, jest ekspresją jego osobowości, środkiem komunikowania się ze światem.

Funkcja samopoznawcza - eksperymentujące w sposób spontaniczny dziecko bywa zaskakiwane przez własne wytwory, własne możliwości, co daje mu bodźce do dalszych działań. Samodzielna praca dziecka wpływa na podniesienie samooceny.

Funkcja eksploracyjna - operując materiałami plastycznymi dziecko poznaje nie tylko ich możliwości; w malarstwie poznaje wzajemne oddziaływanie barw, w modelowaniu -przestrzenne możliwości kształtowania przedmiotów i własne oddziaływania na nie.

Funkcja katarktyczna - w rysunku dziecko, oprócz doznawania różnego rodzaju emocji pozytywnych, wyzbywa się zbędnych lęków i napięć.

Funkcja psychomotoryczna - działania plastyczne wpływają na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwijają zdolności manualne oraz procesy zapamiętywania i obserwacji.


Zapisz się już dziś! 

Wszystkie materiały są wliczone w cenę kursu. Po każdych zajęciach wrócisz do domu z wyjątkowym przedmiotem.

Różne grupy wiekowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.