Organizowanie imprez okolicznościowych

Friends Studio to miejsce pełne kreatywnych pomysłów. Dlatego też chcielibyśmy zaoferować Państwu wiele ciekawych atrakcji:

Pełne zabaw urodziny dla dzieci ! 

Proponujemy imprezę w stylu pirackim, gdzie prezenty będą ukryte niczym skarb na dnie morza. Czy  zabawę w detektywów, którzy dowiedzą się gdzie są prezenty tylko wtedy gdy odgadną wszystkie zagadki. Oczywiście jesteśmy otwarci także na Państwa pomysły.
Zabawy z animatorem, malowanie twarzy, pinata pełna słodkości, dyskotekowe szaleństwo, pięknie urządzony stół i zaproszenia! 

Wszystko dostępne już od 170zł / 12 osób
                 


Bociankowa impreza dla przyszłych mam ! 

Amerykański zwyczaj Baby Shower doszedł już do Polski. Organizujemy bociankowe spotkanie dla przyszłej Mamy i jej przyjaciół, pełne ciekawych quizów i gier. Sprawdzimy kto najlepiej przewija niemowlę, opowiemy o ciekawostkach z pielęgnacji maluszka, obdarzymy Mamę pieluszkowym tortem i bransoletką szczęścia. Dodatkowo przygotujemy zaproszenia, pamiątkową kartkę lub księgę.

Cena przyjęcia od 150zł / 8 osób Wyjątkowe zaręczyny !

Nie masz pomysłu jak wyjątkowo się oświadczyć swojej ukochanej osobie? Opowiedz nam o swojej drugiej połówce a my przygotujemy wyjątkowe zaręczyny gdzie na pewno odpowiedz będzie brzmiała TAK! Oferujemy pomysł, wykonanie i 5% zniżki na pierścionek w jednym z ostrowieckich salonów. 

Ty ustalasz jaką kwotę chcesz poświęcić.